Części zamienne-Serwis

Części zamienne

Oferujemy oryginalne części zamienne do klimatyzacji: sprężarki, chłodnice, wentylatory, płyty PCB, termostaty i wiele innych, do takich marek jak:

- MITSUBISHI ELECTRIC;

- LG;

- DAIKIN;

- FUJITSU;

- GREE;

- INNOVA.

 

Przygotuj: dokładną nazwę modelu urządzenia lub prześlij zdjęcie tabliczki znamionowej wraz z zapytaniem na biuro@teklim.com

Z naszej strony gwarantujemy:

- szybką wycenę i realizację zamówień,

- atrakcyjne ceny,

- wsparcie techniczne.

 

 Serwis 

Klimatyzacja jest niezbędnym wyposażeniem pomieszczeń biurowych, usługowych i handlowych. Jednakże warunkiem niezawodnej pracy urzadzeń klimatyzacyjnych jest regularnie przeprowadzany przegląd serwisowy. Zaperwnia on bezawaryjne działanie systemu i daje pewność wysokiej jakości powietrza wolnego od bakterii, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Firma TEKLIM od 2003 roku specjalizuje sie w serwisie i naprawie urządzeń w szczególności klimatyzacji Warszawa. Zapewniamy wsparcie zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i w poźniejszym etapie eksploatacji. Naszym klientom proponujemy również kompleksowe rozwiązania w postaci umów serwisowych, dzieki którym nie muszą Państwo pamietać o terminach i zakresie prac, wszystkim zajmujemy się My! Nasi wykwalifikowani serwisanci dokonają przeglądu, ocenią stan techniczny urzadzeń, co pozwoli uniknąc awarii i zapewni Państwu bezawaryjną i wydajną pracę klimatyzacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 

Zespół Teklim

Skontaktuj się z nami.
TEKLIM Sp. J. Biuro handlowe

ul. Wólczyńska 133

01-919 Warszawa

e-mail: biuro@teklim.com

 

TEKLIM Magazyn

ul. Wólczyńska 133 bud. 7 magazyn 28

01-919 Warszawa

tel. +48 507 700 177

tel. (22) 8 777 960(1)

fax (22) 8 777 962

Copyright © 2016-2021 TeKlim Sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone.